ביקורת סרטים של נורביט

בסוף השבוע האחרון ביקרתי את אחותי סונדרה לחגיגת יום הזיכרון. הזמן הרגיל שלנו יחד הוא תמיד מהנה ומרגש מכיוון שאנו נוטים לקנות עד שנופל. למרות זאת, מצאנו את הזמן לצפות בסרטו של אדי מרפי נורביט. למעשה, אחותי התעקשה שהמשפחה תצפה בזה ביחד, אולי כדי לעודד קשר משפחתי כלשהו. ובכן, זוהי ביקורת סרטי נורביט שלי על הטובים, הרעים והמכוערים עם כמה הצעות לשיפורים.

ראשית, אני חושב שאדי מרפי הוא שחקן וקומיקאי מוכשר. אני מעריך שהוא מסוגל לגלם כל כך הרבה דמויות בסרט ולהפוך אותו לכמעט אמין לקהל שלו.

אדי מגלם את הדמות הראשית נורביט, יתום מבולבל ומבולבל שגדל להתחתן עם אישה רכושנית גדולה. אה כן, את דמותה מגלם גם אדי מרפי. למעשה, הוא מגלם סדרה של דמויות, כמו האיש הסיני שהחזיק בבית היתום, אחד מאחיה של אשתו ואחד האזרחים הוותיקים.
If you loved this informative article in addition to you want to get more info with regards to נערת ליווי i implore you to stop by the web site.
אני חושב שזה יצירתי לגלם דמויות אחרות ולקהל צעיר יותר זה סוג ההומור שהם רוצים לראות. עם זאת, בעיני הצופה לסרטים בוגרים, אני חושב שאדי משחק לפעמים עם גווני גזע, כמו שהאיש הסיני אמר שהוא אולי רוצה לפתוח ניקוי יבש לקראת סוף הסרט. קדימה, למה זה חייב להיות עסק של ניקוי יבש? מה אתה מנסה לומר? שוב ילדים לא יקבלו את המסרים הנסתרים אבל מבוגרים יקבלו.

שנית, אני חושב שלסרט יש עלילה ותת-על נהדרים. העלילה העיקרית היא שאהבת הילדות של נורביט מנסה לקנות את הבית היתום, אך לאחיה של אשתו יש רעיונות אחרים להחזיק בנכס. עלילת המשנה היא אומללותו של נורביט מנישואיו וחוסר יכולתו להתעמת עם אשתו. אני חושב שזה תורם לפעולה העולה ולשיא השיא של הסיפור. שלא לדבר על זה שזה מבדר אותך לאורך כל הדרך.

היבט חיובי נוסף של הסרט הוא השחקנים. אני מעריץ גדול של קובה גודינג ג’וניור. אז הייתי ממליץ לצפות בסרט כדי לראות אותו בקומדיה. קובה הוא שחקן מגוון שניסה ז’אנרים שונים להגדיל את כישרונותיו הרבים.

לבסוף, למרות הבעיות שלי עם חלק מהגוונים, אני חושב שנורביט הוא סרט מהנה ומהנה שמתאים למשפחות.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *